En güzel ve en eğlenceli sohbet ortamı arayanlar için birebir chat sitesi ile sizleri buluşturuyoruz. Sohbet etmek isteyen erkek ve kadınların seviyeli sohbet etme ortamı sağlayan ChatKlas.Com ‘da klas chat ile sohbet klas olarak çok sayıda sohbet odaları yer aldığı gibi, sohbet siteleri ve chat siteleri olarak bünyesinde bir çok yeni chat ve sohbet kanalları barındırmaktadır. Eğlenceli dakikalar yaşamak isteyen tüm ziyaretçilerimizi muhabbet odaları ve yanında muhabbet edecek çok sayıda insanları, özel sunucularında topluluk halinde birleştirmektedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Zeki İnsanların Ortak Özellikleri

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Bugünlerde sitelerde kopyala yapıştır yöntemiyle yayılan kaynağı belirsiz bir makale var. Sanırız çok tıklandığı için siteler rant peşine düşmüş görünüyor fakat içeriği incelediğimizde başlığı ile asla alakasının olmadığını hatta başlığı ile beraber başlı başına saçmalık içerdiğini söyleyebiliriz. Neden mi? Bir de bizim belirteçlerimize bakın anlarsınız.

  1. Zeki insanlar bu yazıda da belirteceklerimiz dahil olmak üzere asla ortak özelliklere sahip olmazlar. “Şu grup zeki, şunlar aptal at bunları çöpe.” diyemezsiniz.
  2. Zeki insanlar aynı kategoriye sokulamayacak kadar orijinal kimselerdir. Her şeyden önce sürüden ayrı durur belki de durmaz? Sizi sürekli şaşırtır farklı yeteneklere sahiptir, belki de değildir? Bu nedenle zeki insanların ortak özellikleri vardır ve hepsi böyledir diyemezsiniz.
  3. Saçma bazı siteler IQ puanları nın yanına saat ekleyip “zekiler şu saatte uyur şu saatte uyanır” şeklinde bir araştırma yayınlamış. Tamamen saçmalık! Bir insanın uyku miktarına bakarak zeki ya da aptal diyemezsiniz. Ayrıca IQ testi sadece mantıksal/matematiksel zekayı ölçmektedir. Mozart gibi müzikal zekası olan fakat matematikle arası pek iyi olmayan insanlar acaba IQ testinden düşük aldı diye aptal mı ilan edilmelidir?
  4. Sekiz maddeden oluşan bir genelleme var ki hiç bulaşmayın. İlk maddelerinde “naziktirler, olgun davranırlar” şeklinde bir ifade, bunu takip eden maddelerde “çocuk kalmayı başarmışlardır, bazen sorarsınız bu zeki mi çok çocuksu hayret bişey” şeklinde ilk maddeyi çürüten bir madde. Karar ver şimdi çocuksu mu olgun ve nazik mi?
  5. Dikkat ederseniz her değişen makalede övülen özellikler değişiyor. Bize göre bu makaleyi yazan kimseler kendilerini zeki görüyorlar ve kendi özelliklerini “zeki insanın özellikleri bunlar” şeklinde servis ediyorlar.
chat

Bir önceki yazımız olan Galaxy S7 Şekli Belli Oldu başlıklı makalemizde galaxy s7, galaxy s7 görünümü ve galaxy s7 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Mesajlar

  • Su içme Kapsülü Suyu ya bardaktan içeriz ya da şişeden değil mi? İşte artık bu klasik düşünceden kurtuluyoruz. Çünkü yenilebilir su kapsülü icat edildi. Su içme düşüncemiz tamamen değişiyor... Yaşama […]
  • Sony PS4 Üretimi Yapabilir mi? Bildiğiniz gibi oyun anlamında konsol konusunda tek lider marka Playstation 4 bulunmakta. Plasystation lider olsa bile çeşitli özelliklerde eleştirilmektedir. En fazla eleştirilen […]
  • Wikipedia’nın Rakibi Çıktı Günümüzde google bir kişiyi ya da bir konuyu aradığımızda ilk sıralarda yer alan wikipedia sitesini hepimiz biliriz ve bir çoğumuz bu siteden yararlanıyoruz. Bunu gözardı edemeyiz. Yalnız […]
  • Apple’a Saat Şoku  Apple Watch, bilindiği gibi arayüz konusunda oldukça katı kurallara sahip. Şu an sadece Apple tarafından geliştirilen arayüzü kullanan Apple Watch, arayüz konusunda 3'üncü parti uygulama […]
  • Fossil Q Founder Android Wear Kaliteli ve pahallı markalar arasında olan Fossil yeni bir nesil saat çıkarttı. Yeni nesil saatin özelliği olarak akıllı saat geliştirdi. Akıllı saatin adı olarak Fossil Q Founder olan […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Güncel Kategoriler

Sohbet girişi